5221228

Tere tulemast! Logi sisse või Registreeru kasutajaks

Ostutingimused

Tellimuse tegemine

Tellimus tuleb teha elektrooniliselt, lisades toote virtuaalsesse ostukorvi.

Kõik hinnad on eurodes.

Kliendil tuleb tellimiseks klikata „Osta“.

Seejärel tuleb sisestada Kliendi andmed, valida transport ja makseviis.

Olge Kliendi andmete ja tellimuse kinnituse lehekülgedel olevate lahtrite täitmisel tähelepanelik, sest selle informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine.

Toodete müügileping loetakse sõlmituks (Leping jõustub) arvates tellimusekinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Buyest OÜ arvelduskontole.

Toodete eest tasumine

Makse sooritamiseks tuleb tellimuse vormistamise leheküljel valida meelepärane makseviis. 

Toodete eest saate tasuda:

Pangaülekandega (arve saadetakse e-mail´ile), Luminor pank Arveldusarve nr EE081700017001832163

Tellimus vormistatakse ja transporditakse 100%-se ettemakse puhul.

Kohaletoimetamise tingimused

Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes on kohaletoimetamine tasuta, kui ostusumma on vähemalt 90 eurot. Väiksema summa korral on saatekulu 10 eurot. Tellimiseks eespool mainimata riiki tuleb selleks teha eraldi päring. Päringu tegemiseks saata e-kiri aadressile pood@buyest.ee.

Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes toimetatakse kaup kohale üldjuhul 3–5 tööpäevaga Itella või mõne muu kulleri poolt. 

Kui ilmneb mingi probleem (näiteks tootjal ei ole kaupa saata), teavitatakse sellest koheselt klienti ning lepitakse kokku edasised toimingud iga Kliendiga eraldi.

Kauba toimetab kohale kullerettevõte Itella Estonia OÜ, AS Eesti Post (Omniva) või Venipak Eesti OÜ poolt. Päev enne kauba saabumist saate selle kohta enda märgitud telefoninumbril tekstsõnumi. Kuller võtab teiega enne saabumist ühendust.

Kaup toimetatakse kätte töötundide jooksul, seepärast võite sihtkohaks märkida tööpaiga või muu aadressi, kust kuller teid töö ajal leida võib.

Paki saamisel kontrollige kohe, kas kaup ja pakend on terved. Kui tuvastate, et saadetis on vigastatud, pange vastavasisulised märkused kulleri juuresolekul kirja või keelduge paki vastuvõtmisest. Kui võtate paki vastu ja kirjutate saatelehele märkusteta alla, loetakse, et saadetis on korrektsena kätte toimetatud. See võib raskendada hilisemat pretensioonide käsitlust kauba väliste vigastuste kohta.

Küsimuste korral võtke ühendust e-kirja teel: pood@buyest.ee

Kauba tagastamine

Juhul kui kaup ei vasta Kliendi ootustele, on Kliendil õigus kaup tagastada. Tagastamissoovist saab teatada kuni 14 päeva jooksul peale saadetise kättesaamist.

Enne tagastamist tuleb Kliendil sellest teavitada kirjutades e-posti aadressile: pood@buyest.ee. Kirjas märkige oma nimi, tellimuse number, tagastatav toode ja põhjus.

Kauba tagastamisel tuleb järgida järgmiseid tingimusi:

tagastatav kaup peab olema kasutamata ja korralikus originaalpakendis (välja arvatud juhul, kui tagastatakse ebakvaliteetne toode); kaup ei tohi olla ostja rikutud; toote kaubanduslik välimus peab olema säilinud (vigastamata etiketid, ärarebimata kaitsekiled jms) (välja arvatud juhul, kui tagastatakse ebakvaliteetne toode), tagastatav kaup peab olema sama täielik kui selle saamisel; kauba tagastamisel tuleb esitada selle ostudokument.

Tagastatav kaup tuleb saata Buyest OÜ aadressile Uus 29-3, 10111 Tallinn. Kaup vaadatakse üle 14 päeva jooksul. Kui eelpool loetletud tingimused on täidetud kantakse raha tagasi Kliendi kontole 14 päeva jooksul. Kui nõudeid ei ole täidetud, raha ei tagastata. Sellisel juhul lepitakse kauba kohaletoimetamises või järeletulemises eraldi kokku. Me ei vastuta:

  • Kliendi süül toote halvenemise/kahjustumise eest;

  • Puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel;

  • Toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

Palun ärge kasutage toodet, kui olete sellel täheldanud kas või pisikest viga. Sellisel juhul palume meid julgelt teavitada, et saaksime toote uue vastu vahetada või teile raha tagastada. Kui saate kvaliteetse kauba, kuid rikute selle meelega või kogemata valede hooldusvõtete või tootja hooldussoovituste eiramisega, siis me kaupa tagasi ei võta.