Kohaletoimetamise tingimused

Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes on kohaletoimetamine tasuta, kui ostusumma on vähemalt 60 eurot. Väiksema summa korral on saatekulu 5 eurot. Tellimiseks eespool mainimata riiki tuleb selleks teha eraldi päring. Päringu tegemiseks saata e-kiri aadressile pood@buyest.ee.

Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes toimetatakse kaup kohale üldjuhul 3–5 tööpäevaga DPD kulleri poolt.

Meie e-pood võimaldab osta ka laos mitte olevat kaupa (kaup tarnitakse tootjalt), mis tähendab pikemat kauba kohaletoimetamise aega. Sel juhul saab klient allahindlust -10% (pika ooteaja soodustus). Kauba kohaletoimetamine Eestis, Lätis, Leedus ja Soome võib võtta sel juhul aega kuni 5 nädalat peale makse laekumist ning kauba toob kohale DPD kuller. Kui tellitakse laos olevat ja laos mitte olevat kaupa, siis tarnitakse kaup kohale tervikuna ning tarne Eestisse, Soome, Lätti või Leetu võib aega võtta kuni 5 nädalat. 

Kui ilmneb mingi probleem (näiteks tootjal ei ole kaupa saata), teavitatakse sellest koheselt klienti ning lepitakse kokku edasised toimingud iga kliendiga eraldi.

Kauba toimetab kohale kullerettevõte DPD. Päev enne kauba saabumist saate selle kohta enda märgitud telefoninumbril tekstsõnumi. Kuller võtab teiega enne saabumist ühendust.

Kaup toimetatakse kätte töötundide jooksul, seepärast võite sihtkohaks märkida tööpaiga või muu aadressi, kust kuller teid töö ajal leida võib.

Paki saamisel kontrollige kohe, kas kaup ja pakend on terved. Kui tuvastate, et saadetis on vigastatud, pange vastavasisulised märkused kulleri juuresolekul kirja või keelduge paki vastuvõtmisest. Kui võtate paki vastu ja kirjutate saatelehele märkusteta alla, loetakse, et saadetis on korrektsena kätte toimetatud. See võib raskendada hilisemat pretensioonide käsitlust kauba väliste vigastuste kohta.

Küsimuste korral võtke ühendust e-kirja teel: pood@buyest.ee